Konkursa uzvarētājam tika piešķirta 300 latu prēmija un piedāvāta sadarbība Mežaparka grafiskā dizaina turpmākajā izstrādē.

Logotipā arī attēlots kociņš, kas savieno debesis un zemi. "Izstrādājot darbu, centos panākt harmoniju, kas cilvēkiem tik nepieciešama. Putniņš vēsta par dabu pilsētā, bet kociņš - par zemes un debess vienotību," sacīja Funts.

Otro vietu un 200 latu prēmiju saņēma māksliniece Dina Dzelme, bet trešo vietu un 100 latu veicināšanas prēmiju - Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas Interjera dizaina fakultātes studente Elīna Kreicberga. Konkursā piedalījās desmit autori, kuri kopumā iesniedza 22 darbus.

Jau ziņots, ka pagājušā gada 8.decembrī aģentūra "Mežaparks" izsludināja atklātu radošo konkursu. Tā mērķis bija radīt logotipu, ar kuru turpmāk prezentēt Mežaparku gan Latvijā, gan ārvalstīs kā lielāko un vēsturiski nozīmīgāko aktīvās atpūtas centru Rīgā.

Tuvāko gadu laikā plānots izveidot Mežaparku par pilsētā ērtāko atpūtas vietu, kas apmeklētājiem piedāvātu sporta un aktīvās atpūtas iespējas un kļūtu par pilsētnieku iecienītu pastaigu un pikniku vietu.

Mežaparka attīstības vīzija paredz izveidot aktīvās atpūtas vietas slēpošanai, velobraukšanai, skrituļslidošanai un atpūtai uz ūdens. Tiks iekārtoti pastaigu maršruti. Paredzēts izveidot bērnu rotaļu laukumus un atrakciju vietas, kā arī izvietot mūsdienīgas ēdināšanas iestādes un izveidot lokālo transporta tīklu. Mežaparka teritorijā iecerēts organizēt kultūras un masu pasākumus, kā arī piedāvāt teritoriju privātiem un korporatīviem pasākumiem.